Wyposażenie stacji kontroli pojazdów

Sprzedaż kompleksowego wyposażenia SKP / OSKP

Oferujemy Państwu sprzedaż kompleksowego wyposażenia stacji od nas, czyli od firmy IWANIEC diagnostic!

Dlaczego u nas? Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

TO, że płacicie nam Państwo za cały zakupiony sprzęt DOPIERO po pozytywnym odbiorze Waszej stacji przez TDT!

Choć na polskim rynku istnieje kilka firm sprzedających linie diagnostyczne SKP, to jednak jest coś, co czyni naszą ofertę wyjątkową. Absolutnym precedensem w naszej działalności jest fakt, że u nas Klient płaci za zakup kompleksowego wyposażenia stacji dopiero po pozytywnym odbiorze jego stacji kontroli pojazdów przez komisję Transportowego Dozoru Technicznego, czyli w momencie, kiedy stacja Klienta zostaje oficjalnie dopuszczona do rozpoczęcia swojej działalności i zostaje jej nadany numer ewidencyjny.

Poza tym różni nas od konkurencji jeszcze to, iż nie jesteśmy wyłącznie teoretykami, lecz posiadamy własną dwustanowiskową OSKP i to, co sprzedajemy, znamy też bardzo dobrze w praktyce.

Oferujemy naszym Klientom dwie linie diagnostyczne, produkowane przez sprawdzonych i wiodących w branży producentów, tj. UNIMETAL (polska marka) oraz VTEQ (marka hiszpańska). Nasza stacja w Domasławiu pracuje na urządzeniach firmy VTEQ.

Docieramy do każdego Klienta w Polsce, ponieważ realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Dopasowujemy naszą ofertę do wymogów rynku, przepisów oraz indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Jesteśmy elastyczni i szybko reagujemy na wszelkie zmiany przepisów prawnych. W naszym bogatym asortymencie znajdują się oczywiście urządzenia diagnostyczno-pomiarowe wchodzące w skład obowiązkowego wyposażenia stacji kontroli pojazdów, jak i wszelkiego rodzaju sprzęt i narzędzia dodatkowe, wzbogacające i poszerzające ofertę ich usług.

Oferowane przez nas linie diagnostyczne są w pełni skomputeryzowane i nowoczesne na miarę XXI wieku. Umożliwiają one uprawnionym diagnostom sprawdzenie stanu technicznego hamulców w pojeździe, całego układu zawieszenia, w tym amortyzatorów i ocenę geometrii samochodów wszystkich typów. Tzw. rolki hamulcowe w naszych liniach diagnostycznych są dostosowane również do badania aut z napędem na cztery koła, ponadto oferujemy wysokiej klasy analizatory spalin i dymomierze dla pojazdów zasilanych benzyną, gazem oraz olejem napędowym, przyrządy do pomiaru ciśnienia powietrza w ogumieniu, ustawienia świateł, mierniki poziomu hałasu, oraz płyty do wymuszania szarpnięć kołami, pozwalające skutecznie ocenić ogólny stan techniczny zawieszenia w pojeździe.

Oferujemy także dodatkowe urządzenia, dedykowane do serwisów i warsztatów samochodowych, takie jak: stacje do obsługi układów klimatyzacyjnych, ozonatory, wyważarki do kół, montażownice, kompresory, wytwornice azotu, różnego rodzaju podnośniki dla pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony oraz bogaty zestaw narzędzi ręcznych, pneumatycznych i elektronarzędzi. Oferujemy towar sprawdzony, wykonany z dobrych materiałów, nowoczesny, zaawansowany technologicznie i spełniający najwyższe standardy. Cechuje go: funkcjonalność, trwałość, niezawodność oraz walory estetyczne.

Nowoczesna linia diagnostyczna dla Stacji Kontroli Pojazdów, za którą Klient płaci dopiero po pozytywnym odbiorze stacji przez TDT

Dzięki nowoczesnym urządzeniom, usługi wykonywane są na wysokim poziomie, badania diagnostyczne odznaczają się dużą precyzją i dokładnością, a personel ma zapewniony komfort i bezpieczeństwo pracy. Nasza firma zapewnia sprawną i niezawodną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Łatwy dostęp do części zamiennych, oraz sprawny dział serwisowy pozwala nam, w razie awarii jakiegoś urządzenia, dokonać jego niezbędnej naprawy w bardzo krótkim czasie, przez co nie narażamy Klienta na utratę zarobku z powodu przestojów w działaniu jego SKP.

Poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie naszych Klientów jest przez nas traktowane priorytetowo.

Wyposażenie SKP – wymogi prawne

Szczegółowe wymagania w stosunku do ośrodków prowadzących badania techniczne pojazdów określa Rozporządzenie Ministra Transportu i Budownictwa, natomiast obowiązkowe wyposażenie stacji diagnostycznych wyszczególnione jest w Ustawie z 2006 r. Nr 40 poz. 275. Określa ona niezbędny zestaw urządzeń i przyrządów pomiarowych, pozwalających uprawnionemu diagnoście na kompleksowe zbadanie stanu technicznego pojazdu. Na podstawie oceny wyniku badania, pojazd zostaje dopuszczony lub nie, do dalszego użytkowania w ruchu drogowym. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak bardzo jest to istotne dla bezpieczeństwa, nie tylko samego kierowcy, ale wszystkich użytkowników dróg.